Being a player isn't really that bad...

8. června 2015 v 18:25
Asi si říkáte, co to sakra melu. Yep, angličtina, asi Vám v tuhle chvíli dochází, že ten jazyk mám rád(Dayum, zas vám říkám něco o sobě, meh). Ale, každopádně.

"Být hráčem vážně není tak špatné..."
Co tím chci říct? Nevěřte těm médiím, co rozhlašují, že jsou hry škodlivé. Škodlivé jsou jen pro lidi, kteří nepoužívají hlavu. Sedět za kompem skoro každej den přes 8 hodin, jako vážně? Neříkám, že jsem to párkrát neudělal. Na základce jsem byl pět dní vzhůru jen kvůli tomu, abych hrál WoWko, jenže jsem k tomu měl určitý důvod. Hry nejsou pouze zlo, najdou se tam i lidé, kteří Vám můžou otevřít oči. Tohle je můj případ. Po pěti dnech už jsem, jak si asi můžete představit, pěkně mimo. Nespat tak dlouho a chodit do školy je peklo, které nechci znovu zažít. Ale k věci, proč to není špatné. Jak už jsem řekl, potkáte tam spoustu lidí, kteří Vám samotným mohou pomoci v dobách, kdy nikoho nemáte. Pro mě osobně byl počítač mnohem větší kamarád, než kdo kdy jiný. Proč, ptáte se? Nikdo mě hrozně dlouho nebral mezi sebe, všichni mě nenáviděli, proto jsem se utápěl v počítačových hrách, kde byla má jediná záchrana. Virtuální realita a virtuální přátelé.

Doteď si pamatuju na Guildu Gummybear Fighters. Jsem upřímně rád, že jsem v ní byl, protože i když mi v té době bylo 13, všichni mě tam brali takového, jaký jsem a nikomu jsem tolik nevadil. Už chápete, proč určití lidé tráví svůj čas za počítačem?

WoWko aktivně už nehraju. Přestalo mě to bavit po celkovém rozpadu serveru, na kterém jsem byl. Stejně si dost často rád vzpomenu na Svatádalu, jenž mě držela vždy nad vodou. ^_^
Čas šel dál, dostal jsem se na střední a tady jsem našel novou oblibu, postřehovky. Přesněji, osu!. Ano, doopravdy se to jmenuje "osu!", ten vykřičník je tam úmyslně. První tři měsíce jsem se k tomu vůbec nedostal, nenadchlo mě to, ale po této uplynulé době mě to začalo bavit a teď? Pořád mi to moc nejde, ale když člověk pokoří mapu, o kterou se snaží už dlouho, naplní ho to lehce štěstím, které ve svém reálném životě nikde nemůže najít.

A to je právě ten důvod, proč říkám, že být hráčem je úlevou a únikem od každodenního stresu, který zažíváme a nikdo mi to nevyvrátí.

Pro menší představu, o co v osu vlastně jde. Musíte najet myší na kolečka a kliknout ve správnou chvíli na klávesnici. Jsou tam i slidery, tzn. že tu klávesu musíte držet a jet ve směru, co je ukázáno a spinnery, kde musíte co nejrychleji točit okolo středu. Zde máte odkaz

S tímto se s Vámi pro dnešek loučím, Adiér.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama