Hudba a jak jí beru.

9. června 2015 v 23:30
Upřímně, dneska mě zarazilo, jak na ulici nějakej malej capart na jednoho kluka začal křičet, že jeho písničky jsou o hovně.

Eh, wááát?!

Krucinál, každej má vlastní styl a nemusí se ostatním srát do toho, co ostatní poslouchaj, ne? Alespoň né takovýmhle stylem, meh... Jako, upřímně já, když někdo z mého okruhu přátel pustí nějakou písničku, která se mi jó fakt nelíbí, tak buďto mlčím, nebo lehce vyjádřím svůj názor, ale né takovýmhle stylem, že i před neznámýma lidma řeknu, jaký to poslouchá sračky. To mu to radši řeknu osobně, že si o tom myslím, že je to nic moc. Jsem člověk, kterému jde buď o text, nebo o rytmus. Znáte Yirumu, ne? Néééé? Jak je to možné? o_o Šupity šup, tady je odkaz.

U Yirumy jde převážně o rytmus, tam text není, ale prostě... Grah, pokud ten člověk, který to tvořil je dostatečně schopný, dokáže vytvořit něco, co je hodně překvapivé, jako třeba tohle.

Jak to tedy shrnout. Neflamujte(Yeah, this game language, sorry)... Nenadávejte na lidi, kteří něco poslouchají. Já s tím problém nemám, poslouchám v podstatě všechno, co se mi líbí a je naprosto jedno, jaký styl to je.

Tímto se s Vámi loučím a, ÁÁÁdiér.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama