Nespavost

9. června 2015 v 0:28
Co je mým prokletím?
Nespavost.

Mám hrozný problém s tím jít spát včas a následně to vždy přeženu, že se mi ráno nechce vstávat do školy.
Co mi nejčastěji lítá v hlavě? Když jsem ve tmě, vše se hned mění, všechno je jiné, démoni se budí. Představivost čiší jednimi z nejděsivějších představ, které znám a mě samotnému i nadále způsobují nespavost. Což je vcelku ironické, jelikož vždy usínám u strašidelných příběhů, které mě donutí spát, než abych byl dál vzhůru. Takže, co je náplní mého večera?
Buď extrémní deprese, neskutečná agrese a zloba na vše kolem, nebo extrémní strach z neznámé tmy.

Vždy jen čekám na to, až se někde v nějakém místě objeví rudé oči, jen aby mě nějaká zrůda zděsila k smrti. Vrahové, jenž se potulují venku po ulicích, nikdy jsem nechápal, proč v noci nejraději chodil ven. Je to skoro jako kdybych se chtěl přiblížit mnohem víc jejich životnímu stylu, alespoň jednou si vyzkoušet cokoliv z toho, co dělají oni. Jenže na to, zatím, naštěstí nemám žaludek. Tyhle představy mě většinou popadají ve spojitosti agrese a strachu. Není nikdy možné cítit jen jedno, ne? Rozhodně ne v mém případě. Vždy, i když jsem v maximální depce tak je to nečím buzené. Nejčastěji slabým vztekem... Tahle písnička ve mně nejčastěji budí strach a zároveň chuť zkusit něco... Nového. Proč? Jde o jednu legendu, o legendu, jenž se snad používá na zastrašení dětí. Dle mě je to jedna z kvalitních Creepypast*.
Takže tedy, můj lék na nespavost? Mít ještě větší strach. Strašidelné příběhy, strašidelná hudba, všechno to budí naší představivost. Mozek se postupně unaví, i když ty sny potom bývají... Né zrovna příjemné.

Takže, pokud si chcete vyzkoušet mou teorii, rád vám s ní pomohu. Jen je tu menší možnost, že to bude pro omezené množství lidí, jelikož já je poslouchám v angličtině a velká většina z nich v češtině ani není.

Tak tedy, doufám, že bydlíte v přízemním bytě, protože na Vás čeká příběh zvaný... "I'm at your bedroom window". Hodně štěstí při poslouchání. Když jsem to já poslouchal, klepal jsem se v posteli, a to bydlím ve vyšším patře panelového domu.


(*Creepypasta - Vzniklo to původně jako rubrika na jedné nejmenované stránce. Spousta lidí, včetně mě, tomu propadlo. Nyní definice Creepypast je velmi jednoduchá. Strašidelné příběhy, které ve Vás mají vyvolat zděšení.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama