Červen 2016

Nenávist.

20. června 2016 v 22:51 | BIPOLARITY
Vítejte. Rok, krásnej rok. Už se rozeznávám. Chápu to, chápu, proč je to bipolar-singularity. Kvůli mejm střídavejm náladám přece.

Jsem teď kurva rád, že jsem šťastný a že to s tebou skončilo.
Už tě nikdy nechci potkat, už tě vážně nechci znát, už mi to stačilo. Trápení kvůli tobě bylo fakt zbytečný, kleslas mi na úroveň pohřební.
/*Volání do vzduchu. Doufám, že to víš. Doufám, že to uvidíš a pochopíš, že máš se zamyslet nad tím, co děláš. Problém byl hlavně z tvojí strany, nevíš co je život, nevíš co jsou přátelé, nevíš co je to kompromis. Bylo by lepší, kdybys zalezla a zůstala tam, kde jsi. Bez tebe je klid.
Ale za jednu věc ti chci poděkovat. Naučil jsem se vážit si někoho, kdo za to stojí. Uvědomil jsem si, že to s tebou nebyl vztah, to bylo jen týrání. Teď jsem happy jak dva grepy. K tobě jsem nikdy neměl nic cítit, udělal jsem chybu, že jsem to chtěl zkusit znovu, měl jsem ostatní poslechnout. Jsi ubohá, svádět všechno na mě a neuznat vlastní chybu. Měj se, fakt už konečně čau čau. Končíš v mé mysli, tohle je moje poslední vzpomínka na tebe, kterou si kdy uložím. Už nikdy pro mě nebudeš někým, navždy budeš nikým. */

"Dal sem ti všechno, byl sem naivní. Kvůli tobě jsem měl peněz čím dál míň,
miloval jsem všechno, co si měla, udělal jsem všechno, co si chtěla
psal jsem o tobě dlouhý story, když jsem chtěl, tak si neroztáhla nohy,


dávalas mi naděje, všechno bude - neboj se, teď už ale vím, že čekání je u konce,
Seš frigidní tuctová píča, první láska, na to seru, vezmu rýč a
pilu, sekyru, do hlavy zabodnu, a bude klid, už nebudu hladový."
S pozdravem,
Váš blogger Bipolar