Červen 2018

Zacyklení

20. června 2018 v 1:35 | bipolar-singularity
Znáte pojem zacyklení? V programování se tento pojem používá v momentě, kdy dojde k nekonečné smyčce. Jestli chcete lepší popis, tak vám ho s radostí dám. Jen v trochu jiném smyslu a jsem si jistý, že spousta z Vás hned pochopí, co zacyklení je.

Poslechněme si však během čtení písničku, která mi dopomohla tohle napsat.


Řeknu Vám to v krátkém příběhu, který jsem tu už jednou řekl. Jen Vás s tím příběhem více sblížím, aby dával smysl.


Úpadek

7. června 2018 v 3:36
Prosím, neříkejte mi, co znamená mít srdce na pravém místě.

Za svůj život jsem udělal nespočetně chyb, kterejch doteď lituju jen kvůli tomu, že jsem se snažil mít "Srdce na pravém místě". Čím déle se nad těma věcma utápím, tím víc mě ničí. Každej z nás máme momenty, které bychom nejraději hodili pryč ze vzpomínek. Každý z nás máme ty chvíle, který bolej.

Moje myšlenky nejvíce létají nad jednou osobou. Jenže to bych se tu už opakoval. Ale, proč vám k mému příběhu nedát víc informací. Můj moment, kdy jsem se cítíl, že mám Srdce na pravém místě totiž přetrvává doteď, i když se tak často necítím.Někdy mě playlisty vážně dokážou rozhodit. Perfektní pro čtení článku v odkazu.


Byl jsem marně zamilovaný do kamarádky. K té kamarádce stále něco cítím, i když je to zmražený a přímo k dostání.
A proč ten pocit správnosti přetrvává doteď? Protože to bylo moje nejdůležitější rozhodnutí. Rozhodnutí o tom nechat to být. Proč bych měl dál ničit jak můj, tak její život? Proč bych měl svou majetnickou a sebestřednou povahou ničit jak její, tak svůj život?

Dovoluji si říct, že v tu chvíli, kdy jsem se k tomuhle rozhodl, bylo mé srdce na tom pravém místě.