Září 2018

Omlouvám se.

3. září 2018 v 2:57 | Já.
Ahoj.

Nikdy jsem neměl sílu na to tohle udělat správně. Nikdy jsem nezvládnul sebrat všechnu tu odvahu ale... Sám myslím, že už je na čase to všechno nechat jít. Bohužel toho nikdy nebudu schopný osobobně a to je to, co mě i zároveň mrzí.

Proč tohle píšu... Celý ty dva roky Tě mám pořád v hlavě a vždycky dojde na moment, kdy si na Tebe vzpomenu.
Ať už je to když projíždím fotky v počítači..

... když dojde na konverzaci ohledně Tebe, nebo když Tě potkám.

Mrzí mě to, jak jsme se rozešli ve špatném. Řekl jsem to, co jsem nikdy říct nechtěl. Choval jsem se jako idiot a rozloučil jsem se s Tebou způsobem, kterým jsem neměl. Nikdy nedokážu zapomenout Tvé jméno, S.
Vždycky jsem se před Tebou přetvářel a dělal kraviny. Mňoukání, přetvařování, dělání si bláznů sám ze sebe.... Dělal jsem to, protože jsem nevěděl, jak se mám chovat. Bylo to pro mě poprvé, co jsem měl vztah, ve kterém jsem se cítil tak nejistě. Nedokázal jsem být sám sebou, snažil jsem se být lepší, i když to dopadlo naopak. Choval jsem se tak, protože jsem nemohl věřit tomu, že jsi se TY rozhodla být se mnou. Když jsem se na Tebe podíval, tak já jsem oproti Tobe byl nic... A to byl přesně ten důvod. Strach.
Ty, nádherná osoba byla s někým, jako jsem já. A přesně to byl důvod k tomu všemu přetvařování a postupnému ničení našeho vztahu.

Chci se Ti za to všechno omluvit. Udělal jsem tu největší chybu v mém životě - ublížil jsem Ti. Zrodil jsem nenávist a zbytečné problémy svou necitelností. Svými problémy, o kterých jsem s Tebou nedokázal ani mluvit.

Tak tedy, Ahoj, Sa̴̸̶̶̶̴̸̶̴̸̷̶̸̷̷̷̷̶̶̴̵̵̵̴̸̴̵̶̴̵̷̸̶̴̵̶̵̸̷̸̸̷̴̴̸̵̸̵̸̶̶̶̸̴̵̴̷̵̸̸̴̵̸b̸̸̶̵̵̴̴̸̷̵̸̵̵̵̸̶̴̷̷̴̸̸̷̶̶̷̴̵̴̵̶̶̸̷̷̶̸̶̸̵̴̵̴̶̷̶̸̴̴̴̵̵̷̴̶̸̵̵̴̷̵̶̶č̸̷̶̴̵̷̷̸̸̸̸̴̵̸̵̵̵̸̸̶̴̴̴̴̸̵̴̵̷̸̷̴̸̵̵̵̸̷̵̶̵̵̷̵̵̶̶̷̶̵̷̶̵̴̷̶̸̶̶̶̴̴̷o̸̴̸̵̶̸̷̸̵̶̶̷̴̵̵̷̶̶̵̴̴̸̸̷̷̷̶̵̷̸̷̷̶̸̵̶̵̵̷̵̶̴̶̷̴̶̷̸̶̵̷̸̴̵̵̷̶̴̵̴̶̸̴. Jmenuji se O̷̷̵̴̴̸̵̴̵̴̷̵̷̶̴̷̵̸̷̷̵̵̸̷̶̸̴̷̷̵̷̷̵̷̸̷̴̷̷̷̸̶̶̶̴̸̶̵̶̸̶̷̷̶̸̴̷̵̸̷̸̶̸̶̵̴̴̶̴̶̴̸̸̴̸̵̴̷̵̸̴̶̶̴̷̷̵̸̸̷̴̸̸̴̶̶̵̴̷̶̷̷̶̷̸̸̸̸̷̴̵̵̷̴̸̵̵̸̵̸̸̴̵̵̸̵̷ť̴̸̵̶̸̴̶̴̷̴̸̸̵̴̸̵̶̵̴̶̵̴̸̵̷̵̵̵̷̶̶̶̴̷̶̷̴̶̷̴̸̵̴̸̵̷̴̸̸̸̴̷̷̴̴̸̷̵̸̴̶̶̸̶̸̸̵̶̴̴̸̴̵̶̷̷̴̵̸̴̴̷̷̷̵̶̵̷̴̵̷̵̷̵̶̵̷̵̷̷̸̴̷̴̸̴̵̴̴̵̵̶̵̴̷̸̸̵̷̸̵̶̷̷̴̶̷a̴̴̶̸̸̸̸̵̶̷̴̸̸̴̴̵̷̷̷̸̵̴̷̵̷̷̸̶̷̴̸̸̵̵̷̷̷̶̴̵̸̸̴̷̵̶̷̷̵̸̶̶̵̸̵̸̵̷̶̵̴̶̸̵̵̷̴̴̷̶̵̸̷̵̵̷̵̸̴̷̸̷̸̸̴̵̷̵̶̵̵̷̵̷̸̸̶̷̶̴̸̷̸̶̴̴̸̵̵̷̵̸̶̷̷̸̸̴̷̴̸̷̶̴̶̴̵s̵̷̵̷̵̷̴̷̷̵̶̵̶̸̶̴̴̸̸̵̵̶̵̵̴̶̶̵̶̷̸̴̵̸̵̷̵̵̶̸̸̷̸̴̸̸̸̵̶̶̴̷̴̷̵̵̸̶̷̵̶̵̷̵̵̷̴̵̴̸̴̶̸̷̵̸̴̵̶̷̵̷̵̶̵̶̵̶̸̴̴̴̴̴̸̵̴̶̵̴̸̵̸̸̵̴̷̸̵̴̶̶̸̴̵̸̵̵̶̸̷̶̶̵̵̸̶.
Rád Tě poznávám. Měj se krásně, zatím ahoj.